Stacje ładowania aut

Stacje ładowania aut

Nadchodzi szybkimi krokami era elektromobilności.
Dlaczego to nieuniknione? Bo:

  • ekonomika elektryków jest skrajnie korzystna dla klienta! Przy odpowiednim doborze auta do własnych potrzeb z oszczędności na paliwie i częściach eksploatacyjnych jakich nie mają elektryki można średnio co 3 do 5 lat kupować nowe auto do 100 000zł!
  • w końcu zaczęliśmy zwracać uwagę na ekologię i na powietrze jakie wdychamy. W końcu przyszłość naszych dzieci nie jest nam obca.
  • elektryki zapewniają frajdę z jazdy (przyśpieszenie i ciszę podróży)

Oczywiście na dziś nie każdy model auta elektrycznego ma wystarczający zasięg (min 500km) co jest prawdą. Natomiast już dziś pojawia się coraz więcej aut z zasięgiem 400km i większym. Co więcej rokrocznie zwiększa się wydajność baterii do aut średnio o 20% rokrocznie. Czyli maksymalnie za 5 lat standardowy zasięg w elektryku będzie zapewne wynosił ponad 600km czyli więcej niż niejedno auto dziś. Czy więc dziś warto inwestować w elektryki? Jeśli zasięg wybranego modelu jest większy niż codzienne potrzeby firmy to jak najbardziej tak. Jeśli cenimy zdrowie naszych rodzin to też tak. Jeśli chcemy mieć frajdę z jazdy też tak. To tylko główne plusy elektryków lecz nie mniej ważne są też inne zalety. A skoro warto mieć elektryki to bez odpowiedniej stacji ładowania się nie obędzie. Jakiej? Szybkiej? Bezpiecznej? Inteligentnej (np. dającej się zaprogramować by ładować auto tylko w nocy gdy prąd jest tańszy)? Czy też może dającej możliwość umieszczenia adresu instalacji na mapie całej Europy, z której codziennie korzysta miliony ludzi?

Powiedz nam o swoich potrzebach a dobierzemy właściwe dla Ciebie rozwiązanie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!