Modernizacja oświetlenia LED

Audyt oświetlenia LED

Czy wiesz, że wymiana standardowych żarówek na ich odpowiedniki LED może zmniejszyć zużycie energii na oświetlenie nawet do 80%? Jest duża szansa, że to już wiesz. Skoro tak to dlaczego jeszcze nie wymieniłeś oświetlenia na LED?

Zapewne ze względu na wysoki koszt zakupu żarówek LED, który trzeba niestety jednorazowo ponieść. Jeśli firma ma mało punktów oświetlenia nie stanowi to problemu i szybko można to zmienić. Natomiast inaczej sytuacja wygląda w firmie mającej tysiące lub setki tysięcy punktów oświetlenia. Wtedy koszty wymiany idą w setki tysięcy a nawet milionów złotych. Wtedy też zapewne są „pilniejsze” wydatki i tak z roku na rok odwleka się decyzję o wymianie oświetlenia na LED.

A może warto inaczej bez kompromisów na co wydać swoje środki? Może można zapewnić środki na „pilne” wydatki i wymianę oświetlenia jednocześnie dodatkowo nie zmniejszając swojej zdolności kredytowej? Jak to możliwe?

Dla naszych najlepszych klientów mamy specjalną propozycję.

Za nasze środki zmodernizujemy im wszystkie potrzebne punkty oświetlenia na LED a klient będzie nam płacił uzgodnioną ratę miesięcznie do czasu spłaty tej modernizacji. Za ile miesięcznie można mieć 1 żarówkę w takim systemie? Już nawet poniżej 1zł miesięcznie (zależy od rodzaju oświetlenia). Dzięki temu płacona miesięcznie rata za wszystkie żarówki będzie zapewne mniejsza niż obecnie ponoszone koszty energii zużytej na oświetlenie! Czyli zarówno w krótkiej jak i dłuższej perspektywie firma zarobi i to bez zmniejszania swojej zdolności kredytowej! Optymalny biznes prawda?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!